600 ₺ Üzeri Kargo Bedava!! Kapıda Ödeme İmkanı!! Kredi Kartına 12 Taksit İmkanı!! 600 ₺ Üzeri Kargo Bedava!! Kapıda Ödeme İmkanı!! Kredi Kartına 12 Taksit İmkanı!! 600 ₺ Üzeri Kargo Bedava!! Kapıda Ödeme İmkanı!! Kredi Kartına 12 Taksit İmkanı!! 600 ₺ Üzeri Kargo Bedava!! Kapıda Ödeme İmkanı!! Kredi Kartına 12 Taksit İmkanı!!

Hakkımızda

Kombingo.com 2010 senesinde internet üzerinden yayın hayatına başlamıstır. Firmamız her türlü giyim ürünlerinde tüm Türkiye çapında uygun fiyatlar sunmaktadır. Çalıştığı müşteriler ile karşılıklı güven duygusu oluşturma şirketimizin en önemli ilkesidir. e-ticaret'te 13. yılını başarıyla tamamlamış olan Kombingo.com 2023 yılı e-ticaret satış hedefi 500 milyon TL belirlenmiştir.

Müşteriyi tanıyan ve ürün bulmayı kolaylaştıran bir sisteme sahip olan Kombingo.com, dinamik site altyapısıyla kampanya ve diger ürünler için tüm kullanıcılarının taleplerini takip ediyor. Son kullanıcı dışında bayilerin de rahatlıkla kullanabilecegi bir E-ticaret sitesi http://www.kombingo.com, Türkiye'deki en uygun fiyat seçeneklerini sunan sitelerden biri olarak öne çıkıyor. Dünyadaki güvenlik standartlarını karşılayan Kombingo.com, 740.000 üyeye ve aylık 3.000.000 ortalama ziyaret sayısına sahiptir.

Kombingo.com müşterilerine ayrıca YURTİÇİ KARGO ile beraber hizmete sunduğu yeni dağıtım çözümü ile tüm Türkiye’de “Kapıda Nakit Yada Kredi Kartı Ödeme Kolaylığı” sağlıyor. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Kombingo.com, müşterilerine, ürünlerinin 72 saat içinde “Çözüm” bulmasını garantisi veriyor.

Saygılarımızla, Kombingo.com
Whatsapp Sipariş Hattı!!
Yükleniyor...