Havale/EFT Ödemelerde %5 İndirim Kazan !! Kapıda Ödeme İmkanı !! Kredi Kartına 12 Taksit İmkanı !! Havale/EFT Ödemelerde %5 İndirim Kazan !! Kapıda Ödeme İmkanı !! Kredi Kartına 12 Taksit İmkanı !! Havale/EFT Ödemelerde %5 İndirim Kazan !! Kapıda Ödeme İmkanı !! Kredi Kartına 12 Taksit İmkanı !! Havale/EFT Ödemelerde %5 İndirim Kazan !! Kapıda Ödeme İmkanı !! Kredi Kartına 12 Taksit İmkanı !!

İade, İptal, Değişim

İADE,İPTAL VE DEĞİŞİM
İade, İptal ve Değişim Nasıl Yapılır
 
İade, İptal ve Değişim
 
Ürünüm kırık çıktı, ne yapmalıyım?
 
Sipariş ettiğiniz ürünün kırık çıkması halinde kargo görevlisi yanınızda ise tutanak tutturmanızı, yanınızdan ayrıldı ise şubeyi geri arayarak tutanak tutturmak için geri çağırmanızı rica ederiz. Bu sırada Müşteri Hizmetleri bağlantısından müşteri temsilcilerimize ürününüzün kırık çıktığı ile ilgili bilgilendirme yapmanızı rica ederiz.Eğer yeni bir ürün talebinde bulunmak istemiyorsanız ürünün tarafımıza ulaşması ile birlikte ürün tutarı alışveriş sırasında kullandığınız kredi kartına eksiksiz olarak iade edilecektir.Kargo ücretleri tarafımızdan karşılanmaktadır.
 
Ürünler paketlenmeden önce tarafımızca kontrol edilmektedir. Bu sebeple ürünün kutudan hasarlı çıkması halinde tutanak tutulması gereklidir. Tutanak tutturulmaması durumunda ürünün iadesini kabul edemeyeceğimizi bilmenizi isteriz.
 
Ürünü değiştirmek istiyorum?
 
Sipriş vermiş olduğunuz ürünleri 14 gün içinde değişim yapabilirsiniz. İç giyim harici diğer ürünlerimizde değişim imkanı mevcuttur. İç giyimde Hijyenik açıdan Değişim kabul edilmemektedir. Diğer ürünlerde Kırık, yırtık hasar görmüş, kullanılmış ürünler değişim kapsamında değildir. Değişim sürecinde kargo ücretleri alıcıya aittir. Karşı ödemeli gönderilen kargo kabul edilmemektedir.
 
7 günü aşan iade talebi
İade etmek istediğiniz ürünün, tarafınıza teslim edilme tarihi üzerinden 7 günden fazla süre geçmiş ise, iade talebiniz tedarikçi firmaya yönlendirilecektir. Bu sebeple memnun olmadığınız ürünlerle ilgili ürünün size ulaşmasını takip eden 7 gün içerisinde iade talebinde bulunmanızı rica ederiz.
 
Siparişimi iptal etmek istiyorum?
Siparişinizi kargolama sürecine girmeden önce iptal etmek istemeniz durumunda Müşteri Hizmetleri bölümüzden Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi :+90 212 579 81 81 Whatsapp : +90 532 337 00 81 müşteri temsilcilerimize bilgilendirme yapmanız yeterlidir. Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi iptal ederek alışveriş tutarınızı kredi kartınıza eksiksiz olarak iade edecektir.
 
Siparişinizin kargoya teslim edilmesinin ardından talep edeceğiniz sipariş iptal işleminiz ile 7/24 Whatsapp Destek Hattımızdan +90 532 337 00 81 istek göndererek müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz. Kargoya teslim edilen siparişler ile ilgili iptal talebinde bulunulması halinde, siparişiniz kargo firmasından geri çağırılır. Kargonun elimize geri gelmesi ile sipariş tutarınız kargo ücreti düşülerek alışverişte kullanmış olduğunuz kredi kartınıza geri ödenir.
 
İade edilen ücret hesabıma ne zaman yansımış olur?
İptal veya iade ettiğiniz siparişleriniz ile ilgili ücret iadesi ürünün elimize ulaşması ile birlikte 24 saat içerisinde alışverişte kullanmış olduğunuz kredi kartına yapılır.İade işleminin yapılmasının ardından kredi kartı ekstrenizde iade tutarın görüntülenmesi bankaya bağlı olarak 3 ila 7 günü bulabilir.
 
Alışverişin taksitli olması ve alışveriş tarihiniz ile iade talebinizin tarihi arasında banka tarafından hesap kesiminizin yapılmış olması durumunda, banka tarafından iade tutar her ay taksit tutarında kredi kartınıza yansımaktadır. Bu durum tamamen banka tarafından kaynaklanmaktadır. Ve tarafımızca bu prosedür üzerinde bir değişiklik yapılamamaktadır.
 
Teslimat ve Fatura adreslerimi değiştirebilir miyim?
Siparişiniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.
 
Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemeyeceğinden fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişinizi onaylamayınız.
 
Siparişim Hasarlı geldi ne yapmalıyım?
kombingo.com' un satışını yapmakta olduğu ürünler,siz değerli üyelerimize ulaştırmak üzere satıcı firmalardan alınması ve kargo firmasına teslim edilmek üzere paketlenmesi anında hasar kontrolünden geçmektedir.Hiçbir hasarlı ürünün kombingo.com tarafından gönderimi sağlanmamaktadır.
 
Fakat niteliği itibariyle bazı hassas ürünler,  direkt taşıma esnasında düşürülebilen veya kargo yüklemesinden kaynaklanan hasarlar olabilir. Bu tip durumda yapmanız gereken siparişinizin kargo görevlisi tarafından size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve herhangi bir hasar durumunda Hasar Tespit Tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir.
 
Hasar tespit tutanağı ile ilgili olarak dikkat etmenizi istediğimiz bir diğer husus kargo görevlilerinin tutanakta belirttikleri açıklamalardır.
 
Örneğin Kolide hasar bulunmamaktadır.Ürün hasarlıdır gibi bir tutanak ürününüz için mutlaka tam ve doğru kelimelerle tutanak tutulması için görevliyi uyarınız.
 
Siparişinizi teslim aldıktan sonra fark ettiğiniz hasar durumlarında ise kargo şubenize hemen bilgi vermeniz ve hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir.Eğer kargo şubesinden gerekli yardımı alamaz iseniz bize bilgi vermenizi rica ederiz.
 
Faturam siparişimle birlikte teslim edilmedi ne yapmalıyım?
Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir.Resmi faturalımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır.
 
Faturanız , siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içinde size ulaştırılmaktadır.Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size verilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve ısrarla isteyiniz.
 
Tüm taleplerinize rağmen teslim edilmeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve bize bildiriniz. En kısa zamanda kargo firmasının bulması veya aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.
 
Teslimatlar Sadece Adrese mi yapılıyor?
Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslimat yapılır. Kargo şubesinden kesinlikle mal teslimatı yapılamaz. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir. Kimseye ulaşılamaması halinde ise en yakın kargo şubesinden kargonuzu almanız gerekmektedir.
 
Bulunduğumuz yerde kargo şirketi yok siparişimi nasıl teslim alacağım?
Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları,( Size ürününüzü getiren kargo şirketi ) Türkiye'nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. Fakat bunun için kargo fiyatınıza ek 5 TL ödemeniz gerekebilir.
 
Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım ?
Öncelikle sistemde kayıtlı mail adresinize siparişinizin kargoya verilmesi ve kargo takip numarasını içeren bir mail gelecektir. Yada sitemizde hesabım bölümünden siparişlerime girerek detaylıca ineleme yapabilirsiniz.
 
Yeni aldığım ürün hasarlı çıktı, ne yapmalıyım?
Ambalajından hasarlı çıkan yeni aldığınız ürünler hasarlı ürünler sınıfına girer. "değişim işlemleri için", orijinal ambalajında ve bütün aksesuarları ile birlikte, aldığınız gibi olmak kaydı ile doğrudan kombingo.com'a göndermeniz gerekir. Orijinal ambalajında etiket, bant, yazı vb. olmamalıdır (DİKKAT!) Değişim talep edilen  arızalı ürünlerin mutlaka BÜTÜN AKSESUARLARI VE EKSİKSİZ AMBALAJLARI İLE GÖNDERİLMESİ GEREKLİDİR. Aksi takdirde değişim işleminde problemler yaşanmaktadır. 
 
Göndermeden önce mutalaka bize bilgi vermeniz gerekmektedir. Değişimlerinizi mutlaka Size gelen kargo şirketi ile bize karşı ödemeli göndermelisiniz. Bunun haricinde gelen hiç bir kargo şirketinden ürünleriniz teslim alınmayacaktır.
 
Ambalajından arızalı çıkan yeni ürünleriniz için 3 alternatif söz konusudur; onarım, değişim veya iade. Dolayısı ile mutlaka isteğinizi destek ticket kaydında belirtmenizi rica ederiz.
 
Tarafımıza ulaşan ürünler işlemin süresi, değişim ise tedarikçi firmanın stoklarına bağlı olarak, iade ise yetkili servisin vereceği rapora bağlı olarak, onarım ise yine yetkili servisin onarım süresine bağlı olarak değişmektedir. kombingo.com sizi mağdur etmemek için tedarikçiler ve yetkili servislere gerekli işlemleri  yaparak en kısa sürede işleminizi sonuçlandırmaya çalışacaktır.  
Yükleniyor...
Whatsapp Sipariş Hattı!!