1000 ₺ Üzeri Kargo Bedava!! Kapıda Ödeme İmkanı!! Kredi Kartına 12 Taksit İmkanı!! 1000 ₺ Üzeri Kargo Bedava!! Kapıda Ödeme İmkanı!! Kredi Kartına 12 Taksit İmkanı!! 1000 ₺ Üzeri Kargo Bedava!! Kapıda Ödeme İmkanı!! Kredi Kartına 12 Taksit İmkanı!! 1000 ₺ Üzeri Kargo Bedava!! Kapıda Ödeme İmkanı!! Kredi Kartına 12 Taksit İmkanı!!

Mesafeli Satış Sözleşmesi

 
MADDE 1: TARAFLAR
1.1 SATICI:

Ünvanı     :      kombingo.com
Adres     :      Merkez Mah. Sokullu Mehmet Paşa Cad. No:47 Güngören/İstanbul
Telefon/Fax     :      0212 579 81 81
E-posta     :      [email protected]

1.2 ALICI:

Adı Soyadı     :     
Adres     :     
Telefon     :    
E-posta     :      
1.3 ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ:

Sipariş Tarihi:  
Sipariş Tutarı:  
Sipariş Numarası:  MADDE 2: KONU
İşbu sözleşmenin konusu, ALICI` nın www.kombingo.com internet sitesindeki SATICI` nın mağazasından elektronik ortamda sipariş verdiği, sözleşmede bahsi geçen nitelikleri haiz, sözleşmenin madde 1.3 ve 1.4 te içeriği ve satış fiyatı belirtilen ürünlerin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. ALICI, satışa konu ürünlerin temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat koşulları vs. satışa konu ürün ile ilgili tüm ön bilgiler ve değişim hakkı konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında ürünü sipariş verdiğini, işbu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder. www.kombingo.com sitesinde yer alan ön bilgilendirme ve fatura işbu sözleşmenin ayrılmaz parçalarıdır. Sipariş gerçekleştiği anda ALICI bu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

MADDE 3: ÜRÜNÜN TESLİMİ, SÖZLEŞMENİN İFA YERİ VE TESLİM ŞEKLİ
Ürün, ALICI’nın teslimini talep etmiş olduğu adresinde, kargo yetkilisi marifetiyle, ALICI' ya teslim edilecektir. Ürün; Alıcının Talep ettiği adreste (Yerde) teslim edilmemesi durumnunda Doğacak Tüm Nakliye Masraflarını Ödemekle Yükümlüdür.

MADDE 4: TESLİMAT MASRAFLARI VE İFASI
Teslimat masrafları ALICI/SATICI` ya aittir. SATICI, web sitesinde, ilan ettiği rakamın üzerinde alışveriş yapanların teslimat ücretinin kendisince karşılanacağını beyan etmişse, teslimat masrafı SATICI’ ya aittir. Teslim anında ALICI’ nın adresinde bulunmaması durumunda dahi SATICI, edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş kabul edilecektir. Bu nedenle, ALICI’nın ürünü geç teslim almasından kaynaklanan her türlü zarar ile ürünün kargo şirketinde beklemiş olması ve/veya kargonun satıcıya iade edilmesinden dolayı da oluşan giderler de ALICI’ya aittir. Teslimat, stokun müsait olması ve ürün bedelinin PTT kullanım hesabına geçmesinden sonra en kısa sürede yapılır. SATICI, ürünün siparişinden itibaren 30 (Otuz) gün içinde teslim eder ve bu süre içinde yazılı bildirimle ek 10 (on) günlük süre uzatım hakkını saklı tutar. SATICI, stok tükenmesi ve benzeri ticari imkânsızlık halleri, beklenmeyen haller, mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI’ya bildirmekle yükümlüdür. Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin imzalı bir nüshasının SATICI’ya ulaştırılmış olması ve bedelinin ALICI’nın tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

MADDE 5: ALICININ BEYAN VE TAAHHÜTLERİ
ALICI, sözleşme konusu ürünü teslim almadan önce muayene edecek ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı ürünü kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan ürünün hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. Teslimden sonra ürünün özenle korunması borcu, ALICI’ya aittir. Alıcı tarafından Değişim hakkı kullanılacaksa satın alınan ürün kullanılmamalıdır, ürün PTT kargo ile gönderilmelidir. Değişim hakkı nedeni ile ürün teslimat bedeli Alıcı tarafından karşılanır. Ürünün tesliminden sonra ALICI’ya ait kredi kartının ALICI’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşunun ürün bedelini Satıcıya ödememesi halinde, ALICI kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünü 3 (üç) gün içinde Satıcıya göndermekle yükümlüdür. Bu takdirde teslimat giderleri ALICI’ya aittir. Ayrıca ALICI, ALICI’nın gösterdiği adrese ve bu adreste teslim sırasında bulunan kişiye yapılan teslimatın, ALICI’nın kendisine yapılmış teslimat sayılacağını kabul etmektedir.

Satıcı alıcının sipariş verdiği ip adresi kayıt altına alınarak sahte siparişlerin önüne geçmesi ve zararının karşılaması hakkına sahip olup bundan dolayı doğacak olan her türlü zararı karşılamayı kullanıcı kabul etmiş sayılır. Aksi durumda satıcı adli makamlardan iş bu sözleşme gereği tüm masrafları talep edecektir.MADDE 6: SATICININ BEYAN VE TAAHHÜTLERİ
Satıcı, sözleşme konusu ürünü sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur. Sözleşme konusu ürün, ALICI’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden Satıcı sorumlu tutulamaz. 

MADDE 7: SÖZLEŞMEYE KONU ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ
Ürünün cinsi ve türü, miktarı, marka / modeli, rengi ve tüm vergiler dâhil satış bedeli www.kombingo.com adlı web sitesindeki ürünün tanıtım sayfasında yer alan bilgilerde ve işbu sözleşmenin ayrılmaz parçası sayılan faturada belirtildiği gibidir. Satıcı üzerine düşen güncelleme sorumluluğunu yerine getirmesine rağmen teknik herhangi bir sebepten hata oluştuğunda satıcı sorumlu değildir, alıcı buna katlanmakla mükelleftir.

MADDE 8: ÜRÜNÜN PEŞİN FİYATI
Ürünün peşin fiyatı fatura içeriğinde mevcuttur.

MADDE 9: VADELİ FİYAT
Ürünün satış fiyatına yapılan vadeye göre fiyatı, fatura içeriğinde mevcuttur.

MADDE 10: FAİZ
Alıcının, kredi kartı ile ve taksitle alışveriş yapması durumunda taksit sayısı …nin üzerinde olan alışverişlerde aylık … vade farkı uygulanarak satış fiyatı belirlenmektedir. ALICI, çalıştığı bankaya karşı 12. madde hükmünce sorumludur.

MADDE 11: PEŞİNAT TUTARI
Ürünün peşinat tutarı, fatura içeriğinde mevcuttur.

MADDE 12: ÖDEME PLANI
Vadeli satışların sadece bankalara ait kredi kartları ile yapılması nedeniyle, alıcı, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin banka ve alıcı arasındaki kredi kartı sözleşmesi kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Taksitlendirme işlemlerinde, alıcı ile kart sahibi banka arasında imzalamış bulunan sözleşmenin ilgili hükümleri geçerlidir. Kredi kartı ödeme tarihi banka ile alıcı arasındaki sözleşme hükümlerince belirlenir. ALICI, ayrıca bankanın gönderdiği hesap özetinden taksit sayısını ve ödemelerinizi takip edebilir.


TARAFLAR:

SATICI     :      kombingo.com
ALICI     :    
TARİH     :     

 
 
Whatsapp Sipariş Hattı!!
Yükleniyor...